Firma Lakiernicza HANNEX powstała w 2004 roku. Wcześniej na polskim rynku działaliśmy od 1996 roku w branży automotive. Zajmujemy się lakierowaniem detali z tworzyw sztucznych i już od samego początku gwarantujemy najwyższe standardy w tym zakresie. Firma ma charakter rodzinny. Posiadamy dynamicznie rozwijający i kształcący się zespół, aby sprostać oczekiwaniom rynku. Dzięki odpowiednim standardom współpracy, naszej fachowości i doświadczeniu, jesteśmy doceniani przez naszych odbiorców i traktowani jako niezawodny partner.

Początkowo lakierowanie odbywało się w dwustanowiskowej suchej kabinie lakierniczej połączonej z suszarką komorową. Na skutek rosnących oczekiwań na rynku i nieustannego dążenia do podniesienia jakości, firma wybudowała w 2005 roku nową halę produkcyjną o łącznej powierzchni 1200m2. Są w niej dwie nowe kabiny lakiernicze z suszarkami.

Lakierowanie tworzyw sztucznych (PBT, ABS, HIPS, PC, PCV, MDF) o bardzo wysokich wymaganiach estetycznych, a w procesie malowania używamy materiałów najwyższej jakości.

Roboty KUKA jak malowane ROBOTYKA HANNEX

Pobierz PDF – HANNEX w prasie "Lakiernictwo Przemysłowe"

 

HannexHannexCo oferujemyGaleria zdjęć